Turnaj ve florbale – okrskové kolo

Naši mladší žáci a žákyně se zúčastnili ve čtvrtek 28. 11. 2019 turnaje ve florbale v STC Semily.

Mladší žákyně nastoupily ve složení: brána – Lucie Novotná (7. třída), hráčky: Eliška Čermáková (6. třída), Eliška Zárubová (7. třída), Róza Marková (6. třída), Aneta Ulrichová (6. třída), Klára Menšíková (6. třída), Nela Koucká (6. třída) a Julie Bulušková (5. třída).

Výsledky zápasů ve skupině: Lomnice – Loukov 4:0, Loukov – Libštát 0:0, ZŠ I. Olbrachta – Loukov 0:0, Loukov – ZŠ J. Riegra 0:0.

Naše děvčata odehrála velmi dobrý turnaj, kdy prohrály pouze s děvčaty z Lomnice. Všechny ostatní zápasy byly naprosto vyrovnané a chybělo jenom střelecké štěstí k případnému vítězství. Děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mladší chlapci nastoupili tamtéž a v skrytu duše jsme doufali, že by z toho mohl být postup do okresního kola.

Chlapci hráli ve složení: brána: Véna Václavík (6. třída), hráči: Sebik Tomáš (7. třída), Kuba Reichl (7. třída), Honza Šimůnek (7. třída), Martin Bárta (7. třída), Danny Eis (6. třída), Kuba Makovička (6. třída), Štěpán Melichar (6. třída), Ondra Načeradský (6. třída).

Výsledky zápasů: Loukov – Libštát 2:0, Loukov – ZŠ I. Olbrachta 1:0, Loukov – Řeky 0:0, Loukov – Lomnice 0:1.

V sestavě nám chyběl Přemek Plucha, ale kluci bojovali i za něj a svoji snahu přetavili v postup do okresního kola! Kluci odehráli výborný turnaj, v kterém nás držela obrana (Sebik, Danny) a brankář Véna.

J. Indruch

Skip to content