Okresní kolo ve florbale

Ve středu 4. 12. 2019 se naši mladší žáci zúčastnili okresního kola ve florbale, které se odehrávalo v Jilemnici.

V týmu nás posílil Přemek Plucha, ale zaznamenali jsme velkou ztrátu neúčastí Sebika Tomáše a Dannyho Eise. To se nakonec ukázalo jako rozhodující faktor.

Zápasy ve skupině: Loukov – Turnov 2:3, Loukov – Roztoky 0:0, Loukov – Poniklá 1:0.

V předešlém turnaji nám skóre pomohlo k postupu, nyní nás skóre odsunulo na 3. místo ve skupině. Zápas o 5. místo Loukov – Jilemnice 0:2. Neproměňování šancí nás odsoudilo na 6. místo. Přesto kluci zahráli opět výborně zápasy a jsme přesvědčeni, že při účasti Dannyho a Sebika by kluci hráli o postup. Je vidět, že jsem se ve výkonnosti posunuli hodně nahoru. Všem žákům děkujeme za opravdu skvělou reprezentaci školy.

J. Indruch

Skip to content