Okresní kolo florbalu

8. 11. 2016 se žáci naší školy zúčastnili turnaje v Lomnici nad Popelkou. Na střídání měli pouze jednoho hráče, ale to je problém, který mají dlouhodobě. Většina týmů má na střídání 2 – 3 celé trojice, někde jsou na tom ještě lépe.

Ve skupině A bylo 5 týmů a hrálo se systémem každý s každým. Ve skupině B byly 4 týmy.

Skupina A: Lomnice nad Popelkou – FC Krakonošovo 13:0; Špejcharáci – FC Krakonošovo 4:4; FC Krakonošovo – Waldorfská 2:1; FC Krakonošovo – Rovensko pod Troskami 5:1.

První zápas kluci prohráli s nejlepším týmem, sice poměrně hodně, ale kluci to přestáli a pak začali válet. Ve skupině skončili druzí a hráli o postup do kraje s vítězem skupiny B (Košťálov). Tento zápas se hrál téměř hned po zápase s Rovenskem a tam už klukům přece jen došly síly. Tento zápas prohráli a skončili celkově třetí.

Nicméně všem hochům patří uznání a dík za vynikající reprezentaci školy. Za pomoc při vedení žáků turnajem patří dík Matěji Špirochovi z 9. třídy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Skip to content