Okrskový florbalový turnaj mladších žáků

Naši mladší žáci (6. a 7. třída) se zúčastnili 13. 12. 2017 turnaje, kde se utkali s žáky Lomnice n. P., Řek a I. Olbrachta. Lomnice byla nad jejich síly. Když v prvním zápase prohráli 0:7, odveta se odehrála s daleko větším nasazením, přesto byl výsledek 0:3. S nečekaným favoritem turnaje, s žáky Řek, chlapci hráli zcela vyrovnanou partii v obou zápasech, výsledky 0:2, 1:2. Zvláště druhý zápas byl dlouho zcela vyrovnaný. Posledního soupeře, žáky I. Olbrachta, porazili v obou zápasech, a to 1:0 a 3:0. Postupně se žáci rozehrávali a ke konci turnaje už hra vypadala opravdu nadějně. Celkově naši žáci skončili třetí a za nasazení (vyjma prvního zápasu) je potřeba je pochválit.

Turnaj odehrála tato sestava:

Brána: Jindra Jakubů

Hráči: Zdenda Dumek, Matěj Šír, Honza Šimůnek, Kamil Bulušek, Martin Dumek, Milan Bárta, Vláďa Reichl

 

IMG_0400 IMG_0403 IMG_0405

Skip to content