Okresní florbalový turnaj starších žákyň

Naše žákyně se probojovaly na turnaj, který se konal 7.12.2017 ve sportovním centru v Turnově. Ve skupině se utkaly s týmy Rovenska a Studence. Oba své zápasy prohrály, ale zápasy byly velice vyrovnané. Přednosti soupeřek (některé byly registrované) doháněly bojovností, která je zdobila po celý turnaj. V zápase o šesté místo porazily tým Vysokého 1:0, a to jim byla upřena 1 regulérní branka. Jsme malá škola a je tudíž problém postavit družstvo, aby bylo vloženo pouze z žákyň 8. a 9. třídy. Proto jsme byli nuceni vzít do družstva i žákyně 7. třídy, Déňou Skalskou a Natálií Bártovou, které ovšem co do bojovnosti se naprosto vyrovnaly starším spoluhráčkám. Děvčata svým výkonem a výsledkem moc potěšila všechny své příznivce ve škole.

Družstvo hrálo ve složení:

Brána: Pája Václavíková

Hráčky: Áďa Bucharová, Kája Krejčová, Terka Seidlová, Kája Pikorová, Naty Bártová, Déňa Skalská

Závěrem bych rád děvčata pochválil a poděkoval za vzornou reprezentaci školy.

IMG_0394 IMG_0392

IMG_0399

Skip to content