Provoz MŠ

Vážení rodiče, 

mateřské školy jsou druhým největším ohniskem nákazy v Libereckém kraji. V tuto chvíli  je v Libereckém kraji z hygienických důvodů uzavřena zhruba třetina mateřských škol.  

Plošné uzavření se zatím neplánuje.

 Na základě doporučení krizového štábu Libereckého kraje a následné tiskové konference  p. hejtmana Půty ze dne 2.11.2020 a na základě výzvy Vlády ČR o minimalizaci kontaktů mezi  lidmi vás tímto žádáme, pokud je to možné (zejména maminky na mateřské dovolené, apod.),  nechte si děti na dočasnou dobu doma a ulehčete tak situaci učitelkám ve školce. Je našim  společným zájmem udržet školku v chodu, ale zároveň minimalizovat možnost šíření nákazy.

 S přáním klidných dnů a děkujeme za pochopení. 

                                                                                   Mgr. Petra Bůnová 

                                                                                   ředitelka školy