Den zimních sportů – 1. stupeň

Pro velký zájem dětí jsme zorganizovali samostatné bruslení pouze pro 1. stupeň. Pojedou všechny děti, i ty, které bruslit neumějí. Jedeme 19.3.2019 do Lomnice nad Popelkou na zimní stadion v rámci projektu “Den zimních sportů”.

Ráno sraz na autobusovém nádraží v Semilech v 7:50, nebo linkovým autobusem (v Loukově je v 7:09 – pojede pedagogický dozor). Ze Semil objednaným autobusem do Lomnice. Bruslit budeme od 8:30 do 11:30. Zpět jedeme linkovým autobusem ve 12:02 z Lomnice a ve 12:32 ze Semil. Škola platí pronájem zimního stadionu na 3 hodiny, děti budou platit pouze dopravu (po rozpočítání faktury).

S sebou povinně: kartičku pojištěnce, helmu (lyžařskou, nebo cyklistickou), brusle (lze půjčit), rukavice, svačinu, pití, teplé oblečení, peníze na autobus do Semil. Lze si vzít hokejku.